Новини

Про визнання серфінгу спортом в Україні

Друзі, хочемо поділитись з вами важливими новинами, проміжним результатом нашої кропіткої роботи щодо визнання серфінгу видом спорту в Україні.

Пакет документів про визнання серфінгу спортом в Україні був прийнятий Міністерством молоді та спорту України та взятий в роботу у лютому місяці цього року.

Колись у майбутньому, святкуючи Олімпійську медаль, яку здобуде українець, ми будемо згадувати шлях становлення серфінгу в Україні і дата 14 березня 2023 буде одною зі значущих, адже в цей день ми отримали листа від Національного Олімпійського Комітету (НОК) України, з яким ми певний час співпрацюємо, щодо підпримки ініціативи USF у визнанні серфінгу видом спорту в Україні.

Це означає, що кожен папірець з величезної кількості, відповідає всім необхідним вимогам, критеріям та стандартам для визнання серфінгу спортом в Україні.

НОК в свою чергу є одним з п’яти членів комісії по визнанню спорту офіційним та його рішення і підтримка нашої організації є значущою та дуже важливою.

Цей дуже важливий лист є циглинкою у довжилезних сходинках до державної підтримки та пришвидшення розвитку серфінгу в Україні, привернення до нього більшої уваги, і ми планомірними кроками підіймаємося по цих сходинках.

Продовжуємо працювати.

Разом до перемоги!

#USFsurfing #ukrainesurfing #ukrainesurf #ukrainesurffederation