Новини

Спонсори Збірної України 2023

Друзі, маємо для вас чудову новину!

Робота по узгодженню завершена, і нарешті ми можемо анонсувати вам, що цього року у збірної буде спонсор.

Завдяки йому ми плануємо покрити наступні витрати:
- проживання у Сальвадорі на період підготовки та проведення Чемпіонату Світу (18 травня - 8 червня)
- реєстраційний внесок ISA учасника змагань
- віза до країни Сальвадор
- трансфер з/до аеропорту
- витрати на тренера та фотографа для команди

Спонсором виступає Антон Мазний (https://instagram.com/anton_maznyi), український серфер, та підприємець, якого ми знаємо не тільки як ентузіаста у біг вейв серфінгу та класичному серфінгу але і як співвласника Owntown apart hotel (@owntown_apart_hotel), Avangarden Gallery. Food&Wine (@avangarden_kyiv) та Jolly Beauty&Care (@jolly_kyiv)

Антон займається серфінгом з 2015 року та продовжує систематично тренуватись та розвиватись як спортсмен. Минулого року він приймав участь у відборі до збірної 2022 та неодноразово проявляв зацікавленість у розвитку українського серфінгу. Тож підписуйтесь на його сторінку @anton_maznyi та слідкуйте за майбутніми ініціативами.

Рішення стати спонсором збірної стало результатом довгострокового спілкування та виявлення спільних інтересів, цінностей та поглядів.

Ми дуже раді, що у Федерації стає все більше друзів та підтримки і що такі молоді, талановиті та успішні українські підприємці як Антон обирають підтримувати розвиток спорту та вкладати кошти у репрезентацію України на спортивній міжнародній арені, та врешті решт у молоде покоління, яке дивлячись на збірну сьогодення буде надихатись та зростати у серфінгу, щоб якомога швидше прийти нам на зміну.

Друзі, ми чекаємо на вашу реєстрацію на Національний Чемпіонат України 2023 (посилання у шапці профілю), який пройде в Португалії 6-7 травня 2023 року, та бажаємо кожному українському серферу гарних хвиль та справжньої української незламності.

Разом до перемоги!