Новини

World Surfing Games повертається у Huntington Beach, США 17 вересня 2022

Чемпіонат Світу 2022 World Surfing Games всеж таки буде проведено. Про це ISA анонсували на своєму сайті та сторінках в соціальних мережах. Змагання пройдуть в Хантінгтон Біч, Каліфорнія, США 17 вересня 2022р. Змагання є рейтингові і є частиною кваліфікаціонного процессу на участь в Оліміпіаді "Париж 2024".

Ми будемо намагатись представити Україну на змаганнях повною командою, а саме троє чоловіків і троє жінок. Внаслідок російської агресії це буде вкрай важко, але так важливо підіймати прапор України на заходах світового маштабу та продовжувати бути частиною Олімпійского руху.

Ярослав Домбровський та Анастасія Темірбек зберігають за собою право представляти Україну без попередньої кваліфікації або відбору на цих змаганнях. Ми це зазначали на нашій офіційній сторінці у Фейсбуці від 30.07.2021р. На той момент не було жодної інформації щодо World Surfing Games 2022, а тількі 100% підтвердження WSG 2023 у Сальвадорі, тому в пості іде мова про Сальвадор 2023.

Внаслідок неможливості проводити Чемпіонат України в 2021році через заборону масових заходів пов'язаних із загостренням короновірусної хвороби Дельта штаму та Чемпіонат України в 2022 році внаслідок повномасштабного вторгнення Росії, залишкові по два місця на категорію будуть розподілені внаслідок відео аналізу вільних серф-сессій спортсменів.

Для зв'язку з нами щодо детальної інструкції передачі та формату відео запису серф-сессії, а також іншої інформації пов'язаною зі змаганнями WSG 2022 в Каліфорнії - пишіть нам:

на пошту USFSURFING@GMAIL.COM ;
на сторінку в ФБ
в Інстаграм