Новини

Співпраця з НОК та Міністерством

Певний час Українська Федерація Серфінгу знаходиться в співпраці з Національним Олімпійським Комітетом України та Міністерством молоді та спорту України. До цього часу це були більш консультаційні зустрічі та гайдинг збоку НОК та Міністерства по покроковому розвитку федерації, за що ми безмежно вдячні. Це чітко формує наші цілі у розвитку організації та кроки до них.
Тож сьогодні ми можемо вперше юридично зазначити співпрацю між троьома суб'єктами: "Українська Федерація Серфінгу", "НОК України" та "Міністерство молоді та спорту України".
У тісній співпраці з НОК України було ініційовано внесення ISA (International Surfing Association) до українського переліку міжнародних спортивних федерацій, членами яких є відповідні всеукраїнські спортивні федерації (Розділ I. Олімпійські види спорту).
Нам приємно і корисно отримувати наставлення і допомогу від ISA з одного боку, а з іншого бути надійним членом ISA та її представником в Україні.
Що це означає: Початок процессу визнання серфінгу олімпійським видом спорту в Україні.
Що надає визнання: В майбутньому підтримку "Української Федерації Серфінгу" та атлетів, які є членами федерації державою.